Hakkımızda ...

Birlikte hep daha iyiye…

Hakkımızda

2007 yılından bu yana gelen tecrübesini BUREL Enerji Mühendislik Müşavirlik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti. çatısı altında toplayan firmamız, Elektrik proje, AG, YG trafo merkezleri, Enerji Nakil Hatları, fabrika, konut, işyeri elektrik aydınlatma tesisatı hizmetleri AG, YG bakım ve danışmanlık hizmeti alanlarında hizmet vermektedir. Bunun dışında Test ve ölçüm Birimimizde ise elektrik tesisat kontrolleri, kuvvetli akım ve iç tesisat uygunluk belgesi, trafo bakımı, katodik koruma tesisatı ölçümleri, tesisat topraklama v.b. test ve kontroller ilgili yönetmeliklere göre özenle verilmektedir.

Firma olarak daima kalite hedefiyle yola çıkmakta, müsteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Güvenlik ilkelerinden taviz vermeyen, bünyesinde çaliştırdığı elemanları hizmet içi eğitimlerle daima geliştiren ve yetiştiren, son teknolojiyi çalışmalarında kullanan bir firmayız.


Projelendirme Taahüt

Elektrik Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatlari ve Alçak Gerilim Tesisleri, Jeneratör Tesisleri, Bina veya Direk Tipi Trafo Merkezleri, çagimiz teknolojisine göre Burel Enerji Mühendislik 'in uzman kadrosunca talep ve ihtiyaçlar çerçevesinde hazırlanmaktadir.

Devamı

Mühendislik

Kuruldugu günden bu yana Trafolu isletmelerin Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu bakım danışmanlık hizmeti, yapıların Kontrollük Teknik Uygulama Mühendislik Müşavirlik YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu hizmetlerini vermektedir.

Devamı

Referanslarımız

Referanslarımızı mutlaka inceleyin

Devamı